Pašvaldībā Iedzīvotājiem

Šogad noformējuma stāsts izies visas svētku gadskārtas gada garumā un kā pirmā pietuvieta - Lieldienas. Šajā pavasarī tās ir spilgtas un neparastas - ausainas un ļoti ziedošas.

Par godu šiem svētkiem Raiņa bulvāris ietērpts košos svētku karodziņos. Bet kā galvenais izveidots un uzstādīts jauns un ilgstspējīgs vides objekts - lielformāta foto rāmis. Aicinām ikvienu iemūžināt sevi un savus tuviniekus 2023. gada gadskārtu svētku griezumā! Jaunais vides objekts ir kā vienojošs laika liecinieks mūsu ikdienas un svētku brīžiem. Tādejādi kopīgi radam paliekošas atmiņas un emocijas, kad vien to vēlamies.

Pašā gada noslēgumā būs unikāla iespēja piedalīties akcijā un noteikt, kur atradīsies šis lielformāta objekts 2024. gadā Preiļu pilsētā.

Ausainie Lieldienu vides objekti, kuru idejas autore ir noformēšanas māksliniece Inese Anina, tapuši sadarbībā ar meistari Marinu Šitikovu no Daugavpils. Lieldienu noformējuma un jaunā vides objekta izveidē (foto rāmis) un uzstādīšanā piedalījās SIA ''Volmākoks'', bet Raiņa bulvāra sapošanā SIA ''Preiļu Saimnieks''.

Informāciju sagatavojusi

Preiļu novada pašvaldības
Sabiedrības iesaistes un mārketinga daļa