Pašvaldībā Iedzīvotājiem

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu apsaimniekošanas daļa šā gada 15. aprīlī un 29. aprīlī rīkos pavasara uzkopšanas talku privātmājām Preiļos, kurām ir noslēgts līgums ar SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” par atkritumu izvešanu. Talkas dienās pa noteiktu maršrutu kursēs traktortehnika saskaņā ar iepriekš sagatavotu grafiku.

Pavasara talka privātmāju iedzīvotājiem ir lieliska iespēja bez maksas atbrīvoties no dārza un lielgabarīta atkritumiem, par kuru izvešanu ārpus šādām talkām, ir jāmaksā. Talkas dienās traktortehnikas piekabēs iedzīvotājiem būs iespēja izmest tikai zaļos dārza atkritumus (koku lapas, sīkus zarus, saknes u. tml.) un lielgabarīta atkritumus, kuriem nav piemēroti 240 litru sadzīves atkritumu konteineri – nolietoto sadzīves tehniku un vecās mēbeles.

Lai atkritumu savākšana notiktu raiti un bez aizķeršanās, un tiktu ievērots laika grafiks, ir daži nosacījumi talkas norisei:

  • Iepriekšēja pieteikšanās SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu apsaimniekošanas daļā, zvanot pa tālr. 29420721;
  • Talkas norises galvenais nosacījums ir - māju iedzīvotājiem ir pašiem jāpiedalās talkā, palīdzot iekraut atkritumus, pretējā gadījumā ielu malās atstātie atkritumi netiks izvesti;
  • Dārza atkritumus aizliegts kraut vienā kaudzē ar lielgabarīta atkritumiem;
  • Gadījumos, ja māju iedzīvotājiem norādītajos datumos nav iespējams būt mājās, lūgums sazināties ar Atkritumu apsaimniekošanas daļu, piesakot atsevišķu izvešanu;
  • Iepriekš zvanīt tiek aicināti arī seniori un cilvēki, kam veselības stāvokļa dēļ būs nepieciešama palīdzība atkritumus iekraut piekabēs.

Grafikā katrai ielai atvēlētas 30 minūtes, tādēļ, ja atkritumu ir sakrājies ļoti daudz, neaizkavējot talkas grafiku, aicinām sazināties ar Atkritumu apsaimniekošanas daļu un vienoties par atsevišķu izvešanu.

Talkas dienu laika grafiks:

Grafiks talkai

Sīkākai informācijai par talkas norisi, aicinām sazināties ar SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu apsaimniekošanas daļu, zvanot pa tālruni 29420721 darba dienās laikā no plkst. 8.00–17.00.

Informāciju sagatavoja

SIA "PREIĻU SAIMNIEKS"
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Sigita Āboliņa