Preiļu novadā Sabiedrībā
Jauno grupu un solistu konkurss “Zelta krauklis 2023”

19. augustā Preiļos pie Preiļu muižas zirgu staļļiem jau otro gadu pēc kārtas notika jauno grupu un solistu konkurss “Zelta krauklis”. Konkursā šogad piedalījās trīs grupas - grupa "Sestdiine", grupa "Fourteen" un grupa "Pietura". Konkursā grupām bija nepieciešams izpildīt piecas dziesmas un programmā bija jāiekļauj vismaz viena dziesma valsts valodā.

Grupas bija ļoti atraktīvas, motivētas, mazliet satrauktas, bet optimistiski noskaņotas. Šī noteikti bija lieliska iespēja jaunajiem censoņiem parādīt un pierādīt sevi, uzstājoties publikas priekšā.

Dalībniekus vērtēja žūrija, kas sastāvēja no trim mūzikas jomas profesionāļiem - Gunta Gulbe-Kalvāne, Ivars Kalvāns un Diāna Laizāne.

Konkursā 1. vietu ieguva grupa "Sestdiine", 2. vietu ieguva mūsu ciemiņi no blakus novada, grupa "Pietura" un  3. vietu ieguva konkursa jaunākie dalībnieki - grupa "Fourteen".

Paldies visiem atbalstītājiem un konkursa apmeklētajiem, kuri, spītējot lielajam karstumam, atnāca, baudīja un atbalstīja jaunās grupas!

Tāpat arī paldies žūrijai par vērtēšanu, dalībniekiem par piedalīšanos, paldies Preiļu novada pašvaldībai un Preiļu novada Kultūras un tūrisma pārvaldei, kā arī Preiļu JC “Četri” un MJIC “Pakāpieni” par pasākuma rīkošanu, atbalstīšanu un darbošanos!

Informāciju sagatavoja

Sintija Ančeva

Vadītāja, Jaunatnes lietu speciāliste
sintija.anceva [at] preili.lv