Sportā Iedzīvotājiem

27. maijā Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolā notika atklātās sacensības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Sacensībās piedalījās sportisti no Daugavpils, Alūksnes, Krāslavas, Jēkabpils, Rēzeknes, Aizkraukles un Preiļiem un notika sešās disciplīnās - novusā, novusā ratiņkrēslos, šautriņu mešanā, dambretē, dambretē uz atdošanu, kā arī jaunā spēlē Boccia. Preiļu novada komandas dalībnieki izcīnīja septiņas medaļas.

Mūsu komandas izcīnītas vietas:

Dambretē 1. vieta Elizabetei Piskunavai, Artim Utinānam un Staņislavam Rutkovskim.

Dambretē uz atdošanu 1. vieta Elizabetei Piskunovai, 2. vieta Natālijai Skutelei-Jeronovičai, 2. vieta Artim Utinānam. Šautriņu mešanā 3. vieta Mārim Miglānam.

Komandu vērtējumā Preiļu komanda guva kausu par 3. vietu.

Gribam pateikt paldies mūsu Preiļu novada domes priekšsēdētājam Ārijam Vucānam, par to, ka viņš bija kopā ar mums šajā pasākumā, Preiļu Labklājības pārvaldes dienas aprūpes centra meitenēm Lienei Gžibovskai un Ivetai Amosovai par sagādātajiem gardumiem, kuri sajūsmināja visus dalībniekus.

Un atsevišķs milzīgs paldies par sacensību organizēšanu Preiļu novada BJSS direktoram Edgaram Vaivodam un viņa komandai - Mārītei Pokšānei, Viktorijai Neištadtei, Staņislavam Stankevičam, Laurim Vilcānam, Guntim Belkovskim.

Sacensības pagāja lieliski, visiem dalībniekiem patika pie mums un gaida nākamās sacensības.

Visiem liels, sirsnīgs paldies, ka bijāt šajā nozīmīgajā dienā kopā ar mums!

Informāciju sagatavoja
Preiļu novada invalīdu biedrības priekšsēdētāja
Natālija Skutele-Jeronoviča