Nevalstiskajās organizācijās

Saulainajā 25. februārī Preiļu novada pensionāri (kopskaitā 66) pulcējās uz Pensionāru biedrības (PB) kopsapulci. Sapulci atklāja PB priekšsēdētāja Marija Briška. Klātesošos priecēja Preiļu novada senioru ansambļa “VIRŠI” dāmu izpildītās skanīgās dziesmas. PB valdes sastāvā ir izmaiņas. Bijusī PB priekšsēdētāja Irēna Timošenko saņēma daudz pateicības vārdu un ziedu par ilgo un radošo darbu ar pilsētas un lauku teritoriju senioriem.

Sapulces laikā uzklausījām jaunāko informāciju par izmaiņām pensiju sistēmā, ko izklāstīja Rēzeknes VSAA klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs Gustavs Broks. Vairāku viesu: Preiļu novada  domes priekšsēdētāja 2. vietnieces Klavdijas Zarānes, Labklājības pārvaldes vadītāja Laura Pastara, Preiļu slimnīcas valdes priekšsēdētājas Skaidrītes Žukovas sniegtās informācijas laikā izskanēja pateicības par senioru aktivitātēm un stipras veselības vēlējumi.

Arī PB valdes priekšsēdētāja Marija Briška un PB valdes locekle Monika Kivleniece uzteica Preiļu novada domi par sapratni un atbalstu pensionāru aktivitātēm:  tradicionālajiem pensionāru atpūtas vakariem pagastos,  Jaungada un Starptautiskās Senioru dienas svinībām Preiļu novada Kultūras centrā, ekskursiju uz Rundāles pili un citām skaistām, interesantām vietām. Mūsu pašdarbības kolektīvi uzstājās Višķu estrādē 17. Latgales senioru  dziesmu un deju festivālā “Saulei pretī mūžu ejot”. Aktivitāšu ļoti daudz.

Sapulces laikā uzklausījām PB revidentes Valentīnas Kudiņas ziņojumu par bilanci 2019. gadā. Vienbalsīgi viņu ievēlēja šajā amatā atkārtoti.

Priecāsimies par dzīvi, rūpējoties par savu veselību, un novecosim skaisti!

Valentīna Karpušenko