Sportā Jaunatne Kultūrā

18. jūlijā Preiļu pludmalē tika aizvadīta dienas daļa “Jauniešu diena 2020”, kura pulcēja dienas garumā aptuveni 500 gan lielus, gan mazus siltās dienas baudītājus. Un dienas noslēgumā interesenti apmeklēja trīs mākslinieku un DJ koncertus Preiļu novada Svētku laukumā, kur pulcējās aptuveni 500 apmeklētājus.

Paralēli superīgajiem un vasarīgajiem laikapstākļiem, apmeklētāji varēja baudīt aktīvas atpūtas iespējas un piedāvājumus pludmalē – SUP dēļus, katamarānu pa Preiļupīti, kā arī izmantot jautro ūdens bumbu un piepūšamās atrakcijas. Kolosālas bildes atmiņām no Jauniešu dienas veidoja “Foto pietura”, pie kuras rinda nebeidzās pat divu stundu garumā. Visas dienas garumā bija pieejama arī lielā Jenga, kur zem bērziņiem varēja atpūsties no karstās saules un koncentrēties uz uzvaru. Tāpat mazie varēja tikt pie sejiņu apgleznošanas, lielākie pie hennas tetovējumiem un vecāki varēja atpūsties, kamēr ar mazajiem darbojās animators. Visas dienas garumā bija dzirdams un redzams arī pasākuma vadītājs Lauris Zalāns, kurš padarīja dienu aizraujošāku, uzmundrināja apmeklētājus un uzrīkoja dažādus interesantus konkursus. Apmeklētāji varēja gardi pamieloties ar kādu no kafejnīcas “Pampūkas” kārumiem un iegādāties popkornu, cukurvati un atvēsināties ar ledus sulām!

Galvenais dienas notikums – Volejbola turnīrs. Šogad tika pieņemtas 12 komandas, kuras varēja mēroties saviem spēkiem. Uzvaras laurus plūca komanda “Ezerzeme”, kas sīvā cīņā par 1. vietu apspēlēja komandu “Kaktuss”. 3. vietu ieguva komanda “Dzirnavas”. Paldies arī pārējām komandām par dalību volejbola turnīrā, nākamreiz noteikti veiksies daudz labāk!

Plkst. 20.00 sākās vakara daļa Preiļu Svētku laukumā– ballīte, par kuru parūpējās DJ MADTONE, kurš uz foršas deju nots turpināja mūsu “Jauniešu dienu 2020”. Aptuveni ap plkst. 21:00 uz skatuves kāpa jaunais mākslinieks CHAINA un MC Toretto, plkst. 22:00 apmeklētāji sagaidīja Reiku un plkst. 23:00 Latgalīšu Repu. Vēlāk ballīti turpināja iegriezt DJ MADTONE. Par ko arī viņam sakām, lielu, lielu paldies. Vakara gaitā supergardus bezalkoholiskos kokteiļus un uzkodas varēja nobaudīt izbraukuma kafejnīcā “VARA KLĀNI”.

Noteikti PALDIES jāsaka arī Preiļu novada domei, bez kuras palīdzības šis pasākums nebūtu noticis. Tāpat arī milzīgs paldies Preiļu KC par skaņu un citu nepieciešamo tehniku, kura nodrošināja pasākuma norisi, pludmales kafejnīcai “Pampūkas”, kas parūpējās par balvām dažādu konkursu un spēļu uzvarētājiem.

Paldies visiem apmeklētājiem un paldies organizatoriem. Tiekamies jau nākošgad!

Sintija Ančeva

Vadītāja, Jaunatnes lietu speciāliste
sintija.anceva [at] preili.lv