Pašvaldībā Iedzīvotājiem
Aicinām piedalīties aptaujā par 19 citātu iegravēšanu uz Preiļu aktīvās atpūtas parka “Žika laukums” koka konstrukcijām

Šobrīd norisinās aktīvs darbs pie Preiļu aktīvās atpūtas parka “Žika laukums” izveides pie Kārsavas ielas pretī Preiļu Galvenajai bibliotēkai.

2023. gada nogalē tika iesniegts projekta pieteikums “Žika laukuma izveide publiskās ārtelpas attīstībai Preiļos”, apstiprināšanas gadījumā 2024. gadā plānots uzsākt tā realizāciju. Jāpiebilst, ka šī projekta ideja ir Preiļu novada iedzīvotāju izauklēta un Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera, Latvijas Zinātņu akadēmijas Goda locekļa, Preiļu novada goda pilsoņa Jāņa Streiča atbalstīta.

Aizvadītā gada 14. oktobrī Preiļu novadā norisinājās attīstības un sarunu forums “Vieta. Sabiedrība. Izaugsme.”, kur radošajā darbnīcā “Atpūtas parks – Žika laukums” iedzīvotāji ierosināja dekorēt soliņus ar frāzēm latgaliešu valodā no filmas “Cylvāka bārns”, līdz ar to Žika laukums kļūs par daļu no Preiļu stāsta.

Aicinām iedzīvotājus līdz 28. maijam izteikt savu viedokli, balsojot par 19 saistošākajiem citātiem, kurus varētu iegravēt uz Preiļu aktīvās atpūtas parka “Žika laukums” koka konstrukcijām.

Aptaujas anketa pieejama:

  • elektroniski platformā VisiDati.lv