Iedzīvotājiem
Preiļu novada svētki

Mīlestība ir dzīves enerģija, kas mūs apvieno un padara dzīvi vērtīgu. Tā ir spēks, kas ietver ne tikai romantiskas jūtas, bet arī mīlestību pret ģimeni, draugiem, pilsētu un pasauli mums apkārt. Tā ir kaut kas tik liels un neizsakāms, ka dažreiz vārdi nespēj to precīzi aprakstīt. Bezgalīga mīlestība ir beznosacījuma mīlestība, kad mēs pieņemam un cienām viens otru tādus, kādi esam. Tā ir spēks, kas mūs iedvesmo būt labākiem cilvēkiem, rūpēties par citiem un palīdzēt tiem, kam to visvairāk vajag. Tā mūs mudina pārvarēt šķēršļus un grūtības kopā, lai veidotu stipras saites, stiprus Preiļus un Preiļu novadu.

Mīļi aicinām visus piedalīties tradicionālajā Preiļu pilsētas svētku gājienā 19. augustā plkst. 18.30. Gājienā aicinām piedalīties Preiļu pilsētas un Preiļu novada uzņēmumus, iestādes, apvienības, biedrības, apvienojoties draugu un radu pulkos, lai svētku gājiens ir patriotisma, saliedētības un prieka brīdis ne tikai dalībniekiem, bet arī skatītājiem.

  1. Pulcēšanās jau no plkst. 18.00 pie Preiļu novada Kultūras centra.
  2. Gājiens virzīsies pa Raiņa bulvāri maršrutā Aglonas iela, Liepu iela, A. Paulāna iela. Gājiens noslēgsies Preiļu parka estrādē.
  3. Gājienā aicinām izmantot baltas krāsas apģērbu.
  4. Kā aksesuārus aicinām izmantot sarkanus sirds formas hēlija balonus vai sarkanbaltsarkanas lentītes, kas sasietas uz kociņa, apliecinot mīlestību Preiļu pilsētai 95 gadu jubilejā.
  5. Līdzi aicinām ņemt kolektīvu karogus un Latvijas valsts karogus. Uzņēmumus, iestādes, apvienības un biedrības iespēju robežās aicinām izmantot arī novada vai savas pārstāvētās organizācijas karogus vai simboliku.

Pieteikšanās forma pieejama ŠEIT.

Kontaktinformācija: tālr. +371 65322200, +371 29235318 (Ināra Urča)

Informāciju sagatavoja

Ilze Kudiņa

Vadītāja p.i.
ilze.kudina [at] preili.lv