Sabiedrībā

Atzīmējot UNESCO nedēļu Latvijā, kas ir veltīta Konvencijas par pasaules kultūras un dabas mantojuma aizsardzību 50. gadadienai, ikviens interesents ir aicināts 14. oktobra vakarā piedalīties tiešsaistes erudīcijas spēlē “UNESCO viktorīna”. Spēli organizē UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un erudīcijas spēļu rīkotājs “Lielā viktorīna”.

Erudīcijas spēlē ikviens interesents ir aicināts izzināt UNESCO Pasaules mantojuma programmu un tajā iekļautās pasaules un Latvijas kultūras un dabas mantojuma vietas.

Spēlē, kas norisināsies tiešsaistē piektdien, 14. oktobrī, plkst. 20.00, ir aicināts piedalīties ikviens interesents – gan skolēni, gan pieaugušie. Dalībai erudīcijas spēlē ir nepieciešams viens dators un viena viedierīce. Dalība spēlē ir bez maksas. Erudītākie dalībnieki tiks apbalvoti ar tematiskām balvām.

Gatavojoties erudīcijas spēlei, ieteicams iepazīties ar noderīgu informāciju par Konvencijas par pasaules kultūras un dabas mantojuma aizsardzību un par UNESCO Pasaules mantojuma vietām.

Pieteikšanās dalībai tiešsaistes erudīcijas spēlē ir iespējama vietnē www.viktorina.lv/live, atrodot erudīcijas spēli plānoto viktorīnu kalendārā 14. oktobra datumā.

Plašāka informācija.