Preiļu 1. pamatskola plūc uzvaras laurus krosa sacensībās


22.09.2017

Tradicionāli rudenī tiek rīkotas krosa sacensības. Arī šogad neiztika bez tām. 22. septembrī Preiļu 1. pamatskolas komandas piedalījās starpnovadu krosa stafešu sacensībās Aglonā, vidusskolu grupā izcīnot pirmo vietu.

Skolas komandu rezultāti:

1. vietu izcīnīja 2006.-2008. g dzimušie jaunie sportisti: Sofja Kirillova, Marta Jenaua, Liāna Leikuča, Eduards Podskočijs, Dāvis Mūrnieks, Anatolijs Poļakovs.

3. vietu izcīnīja 2006.-2008. g.dzimušie jaunie sportisti: Katrīna Šņepste, Franciska Liniņa, Patrīcija Bitāne, Artis Puzaks, Dāvis Krūmiņš, Daniils Antonovs.

1. vietu izcīnīja 2004.-2005. g.dzimušie jaunieši: Emīlija Vansoviča, Sofija Dolgā, Rūta Logina, Marsels Šteinbergs, Markuss Kurašovs, Valters Pūdžs.

4. vietu izcīnīja 2004.-2005. g. dzimušo jauniešu otrā komanda: Dana Anspoka, Estere Haritonova, Marta Teilāne, Dairis Sārna, Gints Šņepsts, Daniels Ancāns.

3. vietu izcīnija 2002.-2003. g. dzimušie jaunieši: Nikola Djubina, Līga Buka, Aivita Sunepa, Mikuss Noviks, Alens Lozda, Lauris Šmeiksts.

Bez lietainā laika neiztika arī Latvijas skolēnu71. spartakiādes finālsacensībās rudens krosā Anniņmuižas parka trasēs, kur bija ieradušās 25 Latvijas skolu komandas.

Arī Preiļu 1. pamatskolas draudzīgā komanda.

Par sacensību uzvarētāju medaļām cīnījās vairāk nekā 300 sacensību dalībnieku.

2008-2009. g. dzimušo meiteņu grupā 500 m distancē Franciskai Liniņai 3. vieta un

2004.-2005. g. dzimušo zēnu grupā 1500 m skrējienā 2. vieta Valteram Pūdžam.

Pamatskolu grupā Preiļu 1. pamatskola izcīnīja pirmo vietu!

Uzvaru kaldināt palīdzēja: Sofja Kirillova, Edvards Podskočijs, Linda Indrikova, Markuss Kurašovs, Marsels Šteinbergs, Raivis Žihars, Emīlija Vansoviča, Daniels Prikulis, Dāvis Mūrnieks, Katrīna Šņepste.

Paldies skolēniem par ieguldīto darbu!

Latvijas skolēnu 71. spartakiādes finālsacensībās rudens krosā Rīgā.

Starpnovadu  krosa sacensībās Aglonā

Inga Haritonova, sporta skolotāja Preiļu 1.pamatskola

Atpakaļ