1.līga Valmiera-Preiļi, Valmiera
Jaunumi

2.līga

Svētdiena, 28. Maijs 2017

Latvijas čempionāta 2.līgas Latgales grupā šogad startē 8 komandas, tajā skaitā arī Preiļu BJSS 2. Izcila iespēja gūt spēļu praksi jaunajiem spēlētājiem un uzturē spēles formu tiem, kuri mazāk tiek pie teikšanas 1.līgā. Preiļu puiši aizvadījuši 3 spēles, kurās gūta viena uzvara- 2:1 pret Ilūkstes NSS un piedzīvoti divi zaudējumi - 3:7 pret FK Krāslava un 3:6 pret Rēzeknes novada BJSS.

2.LĪGA

FOTO KRĀSLAVAS nov.

FOTO RĒZEKNES nov.

Sāk meitenes

Tikai 26.maijā, savā laukumā, ar spēli pret Rēzeknes novada BJSS, Latvijas sieviešu 1.līgas čempionātu uzsāka Preiļu meitenes. Dažādu iemeslu dēļ komandas ir aizvadījušas nevienādu spēļu skaitu. Šogad 1.līgas čempionātā startē 10 komandas, kuras pēc viena apļa turnīra sadalās divos pieciniekos (1.-5.v. un 6.-10.v.), kur vēlreiz vienā aplī spēlē ar spēkos līdzīgām sānsencēm. Protams, ka Preiļu BJSS mērķis ir iekļūšana finālgrupā, lai cīnītos par medaļām. Tāpēc nevaram būt gandarīti par pirmajā spēlē izcīnīto tikai vienu punktu. Pirmajā puslaikā ritēja tipisks meiteņu futbols - milzums nerealizētu izgājienu vienatnē pret vārtsargu, pāris mūļķigas kļūdas aizsardzībā un pārtraukumā esam spiesti iet pie rezultāta 0:2. Daži skarbi vārdi ģērbtuvē, pamainīta spēles shēma, arī rakstura parādīšana un spēles priekšpēdējā minūtē izglābjamies no zaudējuma - 2:2. Nākamā spēle 2.jūnijā Rēzeknē pret turnīra līderēm Rēzeknes BJSS/SK Progress futbolistēm, kas līdz šim visas pretinieces ir pieveikušas ar graujošiem rezultātiem.

1.LĪGA

FOTO

Pirmā uzvara

Pagājušās svētdienas spēlē pret Jēkabpils futbolistiem pirmie trīs preiliešu sitieni bija ne tikai vārtu rāmī, bet arī sasniedza mērķi. Laikam, kāda augstāka vara atgriez mūsu komandai parādu par neveiksmi Staicelē, kur spēles priekšpēdējā minūtē tika ielaisti vārti un piedzīvots nepelnīts zaudējums. Nepelnīts tāpēc, ka spēle aizritēja ar mūsu komandas pārsvaru un izdarīto sitienu skaits sasniedza divus desmitus. Diemžēl, tie bija neprecīzi.

Spēlē pret jēkabpiliešiem pašaizliedzīgi darbojāmies aizsardzībā un veidojām daudz un skaistus uzbrukumus. Arī vārtsargs glāba Preiļu komandu vairākās kritiskās situācijās. Varam sevi apsveikt ar pirmo uzvaru un labā noskaņojumā doties ciemos pie vieniem no turnīra līderiem - Valmieras futbolistiem. Spēle notiks J.Daliņa stadionā svētdien, 28.maijā 17.00.

1.LĪGA

FOTO

VIDEO

Jaunatnes čempionāts

Sestdiena, 13. Maijs 2017

Uzņem apgiezienus Latvijas jaunatnes čempionāts. Preiļu BJSS jaunie futbolisti šajās sacensībās piedalās sešās vecuma grupās. Viss par Preiļu jaunatnes komandu startiem SKATĪT