• 01.08.2017. 18.00
Jaunumi

Viss bija kā vajag

Otrdiena, 18. Jūlijs 2017

Katru gadu viens no Preiļu komandas sezonas mērķiem ir Latvijas Kausa izcīņā aizkļūt tik tālu, lai "dabūtu" kādu no Virslīgas komandām uz Preiļiem. Un šeit, kupla skatītāju pulka klātbūtnē - skaisti zaudētu (protams, jebkurš futbolists grib uzvarēt, bet ir objektīva realitāte - tie, kuri trenējas vairākas reizes dienā un par to saņem algu noteikti ir spēcīgāki par tiem, kuri trenējas četras reizes nedēļa un naudu par to nesaņem). Priekš statistikas painformēsim, ka Latvijas Kausa izcīņas 1/8 finālā Preiļu BJSS komanda piekāpās Riga FC ar 0:5. Mājinieku izpildījumā ļoti labas bija pirmās 15 minūtes, kurās laukuma saimniekiem bija četras vārtu gūšanas iespējas, no kurām divas ļoti reālas. Protams, pēc tam viss nostājās savās vietās un spēle aizritēja ar viesu pārsvaru, kuri pirmajā puslaikā guva trīs vārtus, bet pēc pārtraukuma vēl divus. Priecēja, ka Preiļu futbolisti pie pirmās iespējas devās uzbrukumā un spēles beigās pat pietika spēka presingot, jo ļoti gribējās gūt vārtus. Diemžēl neizdevās. Toties izdevās viss pārējais - 600 skatītāju, laba atmosfēra, komplimenti no viesiem par stadiona vizuālo izskatu un laukuma kvalitāti. Pilnīgai laimei tikai pietrūka gūto vārtu. Nākamreiz.

VIDEO

FOTO

Pasākumi jūlijā

Otrdiena, 4. Jūlijs 2017

Kausā ejam tālāk

9.jūlijā 16.00 Latvijas Kausa izcīņas 1/8 finālā Preiļu BJSS futbolisti savā laukumā uzņems vienu no ambiciozākajiem un bagātākajiem Latvijas klubiem - Riga FC. Atrašanās Virslīgas čempionāta tabulas 2.vietā, pietiekami daudz Latvijas izlases spēlētāju, leģionāri, arvien pamatīgāka iekārtošanās Skonto stadionā kā savā mājvietā un kā dzinulis vēl nepiepildīts sapnis par dalīvu EiroKausos liecina par šī kolektīva nopietnajiem nodomiem. Katru dienu tāda līmeņa komandas uz Preiļiem nebrauc - tāpēc visi futbola draugi (un ne tikai) tiek aicināti atbalstīt mūsu puišus. Varēsim salīdzināt kāda starpība spēlētprasmē ir starp tiem, kuri par spēlēšanu saņem algu un tiem, kuri to dara prieka pēc.

Lai izpelnītos godu uzņemt virslīgas komandu, Latvijas Kausa izcīņā preiliešiem bija jāpārvar divas barjeras 2.līgas komandu personā - 1/32 finālā Rīgā tika pieveikts DSVK Traktors 6:0 un ar to pašu 6:0 savās mājās pārspējām Pļaviņu futbolistus. Ja pirmajā spēlē diezgan ātri ieguvām pārsvaru, tad ar pļaviņiešiem pirmās 30 minūtes "mocījāmies". Lai nu kā - atbalstam savējos un visi kopā sarežģījam profesionāļu plānus par iekļūšanu nākamajā posmā.

LFF

FOTO

VIDEO

Preiliete Latvijas izlasē

Paula Liniņa Latvijas WU-17 meiteņu izlases sastāvā no 1. - 3.jūlijam piedalījās UEFA Attīstības turnīrā, kas notika Rīgā. Mājinieces piedzīvoja divus zaudējumus - 0:7 pret Turciju un 2:3 pret Fēru salām. Cerēsim, ka šis turnīrs būs labs sagatavošanās posms Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm, kas no 14. - 20. oktobrim notiks Latvijā un, kur mūsu komandai būs jāspēlē ar Anglijas, Skotijas un Slovākijas izlasēm.