NOTIKUMU KALENDĀRS
 • 25.08.2016. 19:00
  Novada čempionāts, māksl.laukums
 • 26.08.2016. 18:00
  1.līga (siev.) Preiļi-Rēzekne, BJSS
 • 27.08.2016. 17:00
  2.līga Preiļi-Kalupe, māksl.laukums
 • 28.08.2016. 16:00
  1.līga Preiļi-Olaine, BJSS
Jaunumi

Zaudējums Kausa spēlē

Piektdiena, 8. Jūlijs 2016

Kaut kad populārs Latvijas futbola tiesnesis un žurnālists Miķelis Rubenis, vadoties no ilglaicīgas pieredzes bija izteicis tēzi, ka tā komanda, kura pirmā trāpa pa vārtu stabu, gala rezultātā zaudē. Preiļu futbolisti šo teoriju var attīstīt un papildināt - tā komanda, kura pirmā trāpa pa vārtu konstrukciju, zaudē ar 0:1, šādi mūsējiem gadījās gan 1.līgas čempionāta spēlēs pret Audu, Ogri, Smilteni un Valmieru, gan 3.jūlijā aizvadītajā Latvijas Kausa 1/32 fināla spēlē pret FK Ogre. Ja īsumā, tad līdzvērtīgā spēlē neliels teritoriāls pārsvars piederēja preiliešiem, bet jūtami pietrūka meistarības uzbrukuma noslēgumos. Un ja vēl neizdodas bez kļūdām nospēlēt aizsardzībā, tad arī rezultāts ir negatīvs.

LATVIJAS KAUSS

VIDEO

FOTO


 


Mūsējās Latvijas izlasē

Piektdiena, 8. Jūlijs 2016

Preiļu BJSS audzēknes Paula Liniņa un Katrīna Kovaļova Latvijas WU-17 meiteņu futbola izlases sastāvā piedalījās Baltijas kausa izcīņā, kas no 28. - 30.jūnijam risinājās Lietuvas pilsētā Jonavā. Latvietes cīnījās neizšķirti 1:1 ar Igauniju un ar 0:1 piekāpās laukuma saimniecēm - rezultātā 3.vieta. Šīs sacensības bija sagatavošanas posms rudenī paredzētajam UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, kas risināsies Rīgā.


 


Neizšķirts kā uzvara

Trešdiena, 29. Jūnijs 2016

26.jūnija karstā pēcpusdienā Preiļu futbolisti izcīnīja priekš sevis vēsturisku panākumu - nospēlēja neizšķirti 1:1 ar titulētāko Latvijas futbola klubu Skonto FC. Bija gan laba spēles kvalitāte, gan milzīga pašatdeve, gan skatītāju atbalsts. Pirms spēles bija patīkami saņemt komplimentus no Skonto FC treneriem par mūsu futbolistu varējumu iepriekšējās spēlēs - kā jebkurš nopietns klubs Skonto FC bij studējis preiliešu iepriekšējo spēļu ierakstus. Mēs "nepievīlām" pretiniekus arī šajā spēlē - gan pietiekami sparīgi aizsargājāmies, gan pie pirmās izdevības devāmies uzbrukumā. Pat spēles pēdējās minūtēs, kad bija jau panākts neizšķirts rezultāts daudz asāk uzbruka tieši Preiļu komanda.

Cerēsim, ka uz pozitīvu emociju viļņa Preiļu BJSS futbolisti veiksmīgi startēs arī Latvijas Kausa izcīņā - šo svētdien, 3.jūlijā 16:00 Kausa izcīņas 1/32 finālā savā laukumā uzņemsim Ogres komandu.

1.LĪGA

FOTO

VIDEO


Tomēr zaudējums

Piektdiena, 24. Jūnijs 2016

19.jūnija spēlē pret Rēzeknes komandu bijām spiesti piekāpties ar rezultātu 1:3. Ja futbolā uzvarētājus noteiktu pēc skatāmības, tehnisko elementu izpildes daudzuma, tad preilieši būtu pārāki gan par Rēzeknes, gan Valmieras komandām. Diemžēl priekš mums, rezultātu nosaka arī pieļautās kļūdas - šinī rādītājā preilieši bija "pārāki" par pretiniekiem un tas noteica spēles gala rezultātu.

Visi futbola cienītāji tiek aicināti atbalstīt Preiļu komandu šo svētdien, 26.jūnijā, 16:00, kad pie mums ciemosies titulētākais Latvijas klubs - Skonto FC.

1.LĪGA

VIDEO

FOTO