NOTIKUMU KALENDĀRS
 • 24.02.2018. 10.00
  LJČ U-8, Preiļu BJSS
 • 25.02.2018. 17.00
  Novada TF čempionāts, 1.p-skola
 • 25.02.2018. 13.00
  ZAL Zellis-Preiļi, Stāķi
 • 28.02.2018. 10.00
  LJČ U-16, Ludza
Jaunumi

Dažādi turnīri

Ceturtdiena, 22. Februāris 2018

Jaunatnes telpu futbola čempionāts

Preiļu BJSS jaunie censoņi turpina nedēļas nogalēs apceļot dzimtā novada sporta halles un cīnīties par attiecīgās vecuma grupas čempionāta medaļām. 

3.-4.februārī Preiļos tika aizvadītas U-11 grupas sacensības. Preiļu BJSS startēja ar divām komandām un 11 komandu konkurencē izcīnīja attiecīgi 5. un 8.vietu. FOTO

10.-11.februārī modernajā Maltas sporta hallē savus spēkus samēroja divpadsmit U-10 vecuma grupas komandas, starp tām divas no Preiļiem. Mazliet vecākie tika pie bronzas godalgām, mazliet jaunākie noslēdza turnīra tabulu.

18.februārī Salā, kas ir netālu no Jēkabpils, bija sabraukuši un spēlēja U-9 grupas futbolisti. Šajā un arī U-8 grupā, kas šo sestdien, 24.februārī risināsies Preiļu BJSs sporta zālē, galvenais ir spēlētprieks - tabulās rezultāti netiek fiksēti un apbalvoti tiek visi. Taču tas neliedz just līdzi savējiem, tāpēc sestdien visi tiek aicināti uz sporta skolas zāli apskatīties Preiļu pašus jaunākos futbolistus.

Ziemeļaustrumlatvijas čempionāts

Preiļu BJSS komanda dalību reģionālajā čempionātā noslēdza ar divām uzvarām (5:0 pret Lubānu un 3:1 pret Ludzu) un diviem zaudējumiem (2:3 pret Gulbenes Zelli un 1:2 pret FK Madona). Šis turnīrs bija labs sagatavošanās etaps vasaras sezonai, bet kādu vietu sacensībās izcīnīja mūsu komanda vēl nezinām, jo pārējie kolektīvi turpina spēles līdz marta beigām. Savukārt mūsu komandas plānos ir pamazām pievērsties lielajam futbolam un martā piedalīties "Mercure Hotels" Kausa izcīņā, kur spēkus samēros 1.līgas komandas un kur preiliešu pretinieki būs RTU FC/Skonto Academy (9.martā), SK SuperNova (16.martā) un Rēzeknes FA/BJSS (23.martā). Spēles notiks Elektrum OSC futbola manēžā.

Skolu sacensības

Pavisam apsēstiem futbola faniem piedāvājam ieskatu skolu sacensībās telpu futbolā


Tuvojas izšķirošās cīņas

Trešdiena, 21. Februāris 2018

Vēl tikai viena kārta palikusi līdz priekšsacīkšu noslēgumam Preiļu novada telpu futbola čempionātā. Strap citu, tas ir vecākais vietējais telpu futbola čempionāts Latvijā - šogad sacenšamies 28.reizi. Pie tam, tas ir nevis vienas dienas pasākums, bet sacensības divu mēnešu garumā. Vispār jau septiņdesmitajos gados Preiļos risinājās šādas tādas futbola aktivitātes telpās - Preiļu 2.vidusskolas sporta zālē, kas atradās 4.stāvā, bija handbola vārti, grīda, kura šūpojās un vieta spēlei 3:3. Astoņdesmitajos, kad Preiļos vēl joprojām nebija piemērotu telpu nodarbībām ziemā, vietējie futbola aktīvisti izmantoja tikko uzcelto Riebiņu vidusskolas sporta zāli (starp citu, bieži vien, turp dodoties skriešus). Paraati sacensības bija vienas dienas turnīrs. Tā kā tajos laikos futbolu telpās neuzskatīja par nopietnu sporta veidu, arī īpašu noteikumu nebija. Piedalošos komandu nosaukumi, tāpat kā dzīve tajos laikos, bija nemainīgi gadu desmitiem - "SCO", "Lauktehnika", "CRBP-24", "TIN", "SPK".

1986.gadā ekspluatācijā tika nodota Preiļu BJSS sporta zāle, bet tikai 1991.gadā startēja pirmais nopietnais pilsētas telpu futbola čempionāts, kurš gan janvārī uz kādu laiku tika pārtraukts, jo bija vīri, kas devās uz barikāžu cīņām Rīgā. Togad pilsētas čempionātā piedalījās 9 komands - Cerība, Parks, Jaunieši, Latgale, SCO, Lauktehnika, Agrofirma, Veterāni un Līči. par pirmajiem čempioniem kļuva SCO futbolisti. Visvairāk piedalošos koamndu bija 1994.gadā - 12, vismazāk - 2004.gadā - 6. 2007.gadā notika pat divi čempionāti - vīriešiem un sievietēm.

Mūsu pilsētas telpu futbola čempionāts jau sen vairs nav tikai sporta pasākums, tas ir kļuvis par vietu, kur preilieši nedēļas nogalēs var satikt sen neredzētus paziņas un pie reizes apskatīt diezgan augstvērtīgu telpu futbolu.


Neviesmīlīgās preilietes

Trešdiena, 21. Februāris 2018

Divdesmit komandas, sadalītas četrās apakšgrupās, janvārī un februārī cīnījās par iekļūšanu Latviajs sieviešu telpu futbola čempionāta 1.līgas finālturnīrā, kas šīs nedēļas beigās (25.februārī) notiks Spuņciema sporta hallē. Preiļu BJSS meitenes savā apakšgrupā prata pieveikt Rēzeknes novada BJSS, FK Priekuļi un Rēzeknes BJSS komandas, piekāpjoties tikai Rīgas Futbola skolas audzēknēm un izcīnīja tiesības startēt starp astoņām labākajām. REZULTĀTI

Lai labāk sagatavotos šim pasākumam, 18.februārī Preiļos notika Preiļu BJSS Kausa izcīņa telpu futbolā meitenēm, kurā sacentās komandas no Latgales sporta skolām. Mājinieces nebija noskaņotas viesmīlīgi un turnīrā izcīnīja 1.vietu.

REZULTĀTI

FOTO


Mūsējie turpina bombardēt

Otrdiena, 13. Februāris 2018

Latvijas telpu futbola Virslīgas čempionātā turpinam turēt roku uz pulsa un sekot līdzi mūspusē dzirdētiem uzvārdiem. Desmitkārtējie Latvija sčempioni FK Nikars ar Jāni Pastaru sastāvā janvārī aizvadīja tikai vienu spēli - Latvijas Telpu futbola "klasikā" nikarieši pieveica FK Raba ar 4:1 un pirmos šīs spēles vārtus guva tieši Jānis. 

Savus pirmos šīs sezonas vārtus TFK Rēzekne sastāvā guva Rolands Putāns, ievadot savas komandas uzvaru Valmierā ar 5:1. Pēc tam bija spēle, kurai sekojām ar īpašu uzmanību - TFK Rēzekne (Rolands Putāns, Miks Babris) pret FC Petrow (Matīss Babris, Renārs Pastars). "Petrow" bija ļoti motivēti un kā ar ceļa rulli pārbrauca pāri rēzekniešiem 5:0. Čempionāta turpinājumā šai komandai vairs tik gludi negāja - zaudējums 2:3 pret New Project Tente (vieni vārti Matīsam Babrim, tāpat kā nerealizēts 10m soda sitiens), uzvara pār SK Monarhs 6:0 (Matīss Babris-2) un neizšķirts Valmierā 3:3.

Savukārt TFK izbraukumā ar 5:3 pieveica New Project Tente (Miks Babris-2) un ar 9:1 SK Monarhs (Rolands Putāns-3, Miks Babris-1)

Līdz regulārā turnīra noslēgumam atlikušas divas kārtas un tad sāksies pats interesantākais - Play-off. Par to, ka būs interesanti liecina leģionāru (brazīlieši, ukraiņi, gruzīni) desants vairākās komandās. Vēl pieminēsim, ka turnīra rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Miks Babris ar 11 gūtiem vārtiem atrodas 3.vietā, bet Matīss Babris ar 10 "goliem" ir 6.