NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 23.10.2016. 14:00
    1.līga Rēzekne-Preiļi, Rēzekne
  • 29.10.2016. 14:00
    1.līga Skonto-Preiļi, Rīga
Jaunumi

Uzvara pēdējā spēlē

Piektdiena, 30. Septembris 2016

24.septembrī Preiļu BJSS meiteņu futbola komanda noslēdzošajā 1.līgas čempionāta spēlē savā laukumā ar 1:0 pieveica Riga United komandu. Preilietes bija labākas, nepārtraukti veidoja uzbrukumus, tomēr tikai viens noslēdzošais sitiens bija precīzs - tas padevās Paulai Liniņai. Jau tagad Preiļu komanda atšķiras no daudzām sāncensēm ar to, ka mēģina spēlēt saprātīgu futbolu, kombinējot, pieturot bumbu un veidojot loģiskus uzbrukumus. Cerēsim, ka nākamajā sezonā tam nāks klāt fiziskais spēks un Preiļu BJSS komanda spēs cīnīties par godalgotām vietām.

1.LĪGA

FOTO

VIDEO  


Finišē 2.līga

Piektdiena, 30. Septembris 2016

Preiļos futbols ir tik populārs, ka ne visiem gribētājiem pietiek vietas 1.līgas komandā. Lai radītu iespēju jaunajiem spēlētājiem apgūt spēles praksi un ne tik jaunajiem, bet spēlēt varošiem, nodrošināt iespēju sacensties, šogad 2.līgas Latgales reģiona čempionātā tika pieteikta komanda "Dzirkstelīte". Astoņu komandu konkurencē izcīnīta 6.vieta.

2 LĪGA 


Neveiksme izbraukumā

Piektdiena, 30. Septembris 2016

25.septembrī Preiļu BJSS futbolisti viesojās pie kaimiņiem turnīra tabulā Staiceles futbolistiem. Diemžēl, spēli sākām ar to, ka vārda tiešā nozīmē uzdāvinājām divus "golus" laukuma saimniekiem. Arī trešie ielaistie vārti pirmā puslaika beigās bija mūsu aizsargu nekoncentrēšanās rezultāts. Pie pozitīvā jāmin, ka otrajā puslaikā spējām saņemties, sākām spēlēt agresīvāk, guvām divus vārtus, bet pirmajā puslaikā "izlietais ūdens nebija sasmeļams".

Nākamā 1.līgas čempionāta spēle svētdien, 2.oktobrī 14:00, kad Preiļu stadionā viesosies Preiļu futbolisti.

1.LĪGA 


Nākotnes futbols

Trešdiena, 21. Septembris 2016

Future Football - tā sauc organizāciju, kurā apvienojušies vairāki pazīstami Latvijas futbolisti (Edgars Gauračs, Mareks Zuntners, Oskars Kļava) un kurai ir savs redzējums uz futbola attīstības procesiem. Caur dažādiem pasākumiem (individuālie treniņi, nometnes, turnīri, testēšana) tiek meklēti jaunie talanti un domāts par viņu attīstību nākotnē. Viena no šādām aktivitātēm 18.septembrī notika Preiļos, kurā ar mūsu sporta skolas audzēkņiem darbojās Edgars Gauračs, Rihards Ivanovs, Rinalds Zeps un Vladislavs Kurakins.

FOTO