Skolu sacensības (6.-7.kl.), 1.pamatskola, BJSS
    Ziemassvētku Kauss (meitenes), 1.pamatskola
    LTFA 1.līga Preiļi-Jēkabpils, 1.pamatskola
Jaunumi

Uzvara Salaspilī

Ceturtdiena, 8. Decembris 2016

4.decembrī Salaspils sporta namā Preiļu BJSS futbolisti pieveica pagājušā gada 1.līgas sudraba medaļu ieguvējus TFK Salaspils/Tente ar rezultātu 6:3. Uzvara nenāca viegli - jau spēles 2.minūtē nokļuvām zaudētājos ar 0:1 un viss pirmais puslaiks aizritēja "savas spēles meklējumos". To izdevās atrast dažas minūtes pirms pārtraukuma, kad laukuma saimnieki pret mūsu tehniskajiem uzbrucējiem sakrāja pārkāpumu normu un Miks Babris realizēja 10 metru soda sitienu. Tūlīt pat Aigars Caics gūst otrus vārtus, taču, lai nebūtu garlaicīgi, kļūdamies elementārā situācijā un pārtraukumā dodamies pie neizšķirta rezultāta.

Otrajā puslaikā "ieslēdzam" lielākus ātrumus un sāk rasties vairāk momentu, kurus realizēja Matīss Babris (divreiz), Lauris Sparāns un Aigars Caics. Protams, neiztika bez kļūdām aizsardzībā, taču nepatīkamais darbiņš - ņemt bumbu ārā no savu vārtu tīkla bija tikai vienu reizi.

VIDEO

FOTO

LTFA 1.LĪGA

Čempionāta nākamā spēle tiks aizvadīta 18.decembrī 16.00, kad savā laukumā uzņemsim pašreizējos turnīra līderus jēkabpiliešus, bet līdz tam 10.decembrī preiliešus gaida izbraukums uz Liepāju, kur Kausa izcīņas 1/16 F tiksimies ar vietējo komandu. Ja likten's būs lēmis uzvarēt, tad 14.decembra vakarā Preiļos viesosies deviņkārtējie Latvijas čempioni FK Nikars.

Turnīri, turnīriņi...

ZiemeļaustrumLatvijas telpu futbola čempionāts

Reģionālo telpu futbola čempionātu 26.novembrī Degumniekos uzsākuši Preiļu BJSS-2 futbolisti. Pirmajā sabraukumā mūsu komanda divreiz cīnījās neizšķirti - 4:4 pret Lubānu un 1:1 pret Madonu. Nākamais šo sacensību posms risināsies Preiļos 7.janvārī.

ZAL

Latgola Kauss

27.novembrī Ludzā notika sporta kluba Latgols Kausa izcīņa telpu futbolā meitenēm. Sacensībās piedalījās sešas mūsu reģiona meiteņu futbola komandas. Preilietes izcīnīja trīs uzvaras, vienreiz cīnījās neizšķirti un vienīgo zaudējumu piedzīvoja pret Rēzeknes komandu - rezultātā 2.vieta.

LATGOLA KAUSS

FOTO

Skolu sacensības telpu futbolā

Tradicionāli ziemas mēneši ir nodoti skolu sacensībām telpu futbolā. 29.novembrī Preiļu BJSS sporta zālē spēkus samēroja paši jaunākie - 2.-3.klašu audzēkņi. Kā viņiem klājās SKATĪT

Jaunatnes telpu futbola čempionāts

Reģionālajā jaunatnes telpu futbola čempionātā pirmos posmus aizvadījuši Preiļu BJSS audzēkņi U-17 un U-15 vecuma grupās.

Klupiens otrajā spēlē

Piektdiena, 25. Novembris 2016

Otrās kārtas spēlē pret PB Line/Dinair mūsu futbolisti 20.novembra pievakarē cieta zaudējumu ar 3:4. Milzums neizmantotu vārtu gūšanas iespēju un "pašu atvesti goli" - tāpēc zaudējumam ir īpaši rūgta piegarša. Sākām pārliecinoši - jau 8.minūtē Preiļu komanda ir vadībā ar 2:0 (R.Putāns un A.Caics), taču, pavirša spēle aizsardzībā liek iet pārtraukumā pie rezultāta 2:3. Otrajā puslaikā pretinieku "apdāvināšana" turpinājās pēc pilnas programmas - pa pieciem vārtu gūšanas momentiem bija gan Aigaram Caicam, gan Matīsam Babrim (ieskaitot "pendeli", 10m soda sitienu, vārtu stabu un pārliktni un neizmantotu skaitlisko vairākumu). No visa šī lēruma spējām realizēt tikai vienu izdevību (Aigars Caics). Noteikti atzīmēsim viesu vārtsarga lielisko spēli. Pie rezultāta 3:3, kad likās, ka tūlīt spēsim salauzt pretinieka aizsardzību, neveiksmīgs rikošets no mūsu spēlētāja - un jau esam atkal iedzinējos. Spēles pēdējās minūtes aizvadām uzbrukumos, tomēr, esam spiesti samierināties ar zaudējumu. Izanalizēsim kļūdas un centīsimies uzvarēt nākamajā spēlē, kas notiks 4.decembrī Salaspilī pret pagājušā gada 1.līgas sudraba medaļu ieguvējiem TFK Salaspils/Tente.

VIDEO

LTFA 1.līga

Pēc 1. kārtas - līderi

Piektdiena, 18. Novembris 2016

Veiksmīgi Latvijas Telpu futbola 1.līgas čempionātu ir sākuši Preiļu BJSS futbolisti. Savu skatītāju klātbūtnē 13.novembrī ar 8:1 tika pieveikta komanda RSU/BAO Dobele. Čempionāta pirmos vārtus guva Miks Babris. Un, lai arī mūsu pretinieki spēja rezultātu izlīdzināt, ar Rolanda Putāna (3), Matīsa Babra (2) un Aigara Caica (1) pūlēm rezultāta starpība kļuva pārliecinoša. Vēl vienu "golu" savos vārtos ieraidīja studenti. Nākamā spēle jau šo svētdien 20.novembrī 15:00, kad Preiļu 1.pamatskolas zālē uzņemsim PB Line/Dinair, kas arī pirmajā spēlē spējusi tikt pie uzvaras.

Preiļu futbolisti startē ne tikai 1.līgas čempionātā, bet arī Latvijas Kausa izcīņā. Šī turnīra 1/16 F preiliešiem jāmēro ceļš uz Liepāju, kur mūs gaida "Liepājas Papīrs" futbolisti. Savukārt, šīs spēles uzvarētājus gaida tikšanās ar daudzkārtējo Latvijas čempionvienību FK Nikars. Mūsējo uzvaras gadījumā šī spēle notiks 14.decembra (trešdiena) vakarā Preiļos.