Jaunumi

Novada čempionāts TF

Otrdiena, 14. Februāris 2017

Dāvana pilsētai dzimšanas dienā

12.februāra pēcpusdienā skaistu dāvanu savai pilsētai dzimšanas dienā pasniedza Preiļu futbolisti. Saspringtā cīņā tika pieveikti pagājušā gada sudraba medaļu ieguvēji TFK Salaspils/Tente futbolisti. Pārliecinošais gala rezultāts īsti neataino spēles gaitu, jo bija minūtes, kad tikām iespiesti savā zonā un dažreiz preiliešiem arī paveicās. Arī sitieni pa vārtiem bija apmēram vienādā skaitā - 46:45 par labu mūsējiem, no tiem 25:20 vārtu rāmī. Pārsvaru preilieši radīja ar ātru saspēli, veiksmīgiem individuālas apspēlēšanas mēģinājumiem un arī sitieni bija kvalitatīvāki. Paldies līdzjutējiem, kuri aktīvi atbalstīja savu komandu.

Tālāk viss ir pavisam vienkārši - priekšā cīņas ar vadošā trijnieka komandām un, ja gribam nokļūt uz pjedestāla, tās ir jāpieveic. pirmais pārbaudījums šo sestdien, 18.februārī 17:00, kad Jēkabpils 3.vidusskolas sporta hallē tiksimies ar pašreizējiem turnīra līderiem "Ošukalns" futbolistiem. Tāpat pieminēšanas vērts ir fakts, ka 1.līgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta augšgalā ir Aigars Caics ar 15 gūtiem vārtiem.

VIDEO

LTFA 1.LĪGA

Novada čempionāts telpu futbolā

Trešdiena, 8. Februāris 2017

REZULTĀTI

Atdevām parādu

5.februāra pašā vakarā Rīgas 49.vidusskolas sporta hallē Preiļu BJSS futbolisti revanšējās PB Line/Dinair komandai par nepatīkamo zaudējumu novembra vidū Preiļos. Šoreiz jau ar spēles pirmajām minūtēm ļoti koncentrēti darbojāmies aizsardzībā, neļaujot pretiniekiem nekādu vaļību pie mūsu vārtiem, bet uzbrukumā Preiļu spēlētāju kvalitātes bija augstākas. Jau otrajā minūtē precīzs bija Rolands Putāns, bet puslaika beigās rezultāta starpību palielināja Aigars Caics un Matīss Babris. Otrā puslaika pašā sākumā neliels koncentrācijas trūkums ļauj PB Line futbolistiem vienus vārtus atgūt, bet spēles raksturu tas nemainīja. Un drīz vien Rolands Putāns guva ceturtos vārtus, bet rezultātu pavisam pārliecinošu nodrošināja Mika Babra un Matīsa Babra raidījumi tukšos vārtos, kad mājinieki mēģināja spēlēt ar 5 laukuma spēlētājiem.

Turpinam dzīšanos pēc pirmā trijnieka, un jau šo svētdien Preiļu 1.pamatskolas sporta zālē 14.00 ļoti principiāla spēle pret pagājušā gada sudraba medaļu ieguvējiem TFK Salaspils/Tente komandu, kura ļoti neveiksmīgi sāka čempionātu, bet pēdējās kārtās pieveic vienu pretinieku pēc otra.